Muži Starší žáci Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 195014 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°33*11*N,15°04*06*E |
PSČ: | 294 11 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Široký Důl | SY | 19,31 | 18,35 | 19,31 | 2023/10/28 | |
2. | Bechov | MB | 18,66 | 23,19 | 41,85 | 2021/07/24 | |
3. | Bechov | MB | 21,78 | 36,46 | 58,24 | 2022/08/06 | |
4. | Bechov | MB | 42,04 | 21,67 | 63,71 | 2020/08/01 | |
5. | Bechov | MB | 56,94 | 23,05 | 79,98 | 2023/08/05 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024/05/04 | Smidary | PKL | 16,24 | 9 | 7 | ||
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov | JL | 18,15 | 11 | 5 | ||
2024/05/25 | Bechov | JL | 18,54 | 16 | 0 | ||
2024/05/04 | Smidary | VČHL | 18,60 | 6 | 9 | ||
2024/05/19 | Radimovice | JL | 19,54 | 14 | 2 | ||
2024/05/11 | Doubrava | PKL | 23,67 | 12 | 4 | ||
2024/05/26 | Libuň | JL | NP | 22 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
4. místo PKL 20238. místo FNC 20239. místo VČHL 202414. místo PKL 202419. místo JL 2024
Jizerská liga
Tým: Doubrava , nejlepěí čas: 18,15 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 7 počet výsledků: 4x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Doubrava , nejlepěí čas: 16,24 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 2x
Východočeská hasičská liga
Tým: Doubrava , nejlepěí čas: 18,60 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 9 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2023/05/20 | Doubrava, 1.kolo PKL - Doubravský pohár 2023 | |
2024/05/11 | Doubrava, 2.kolo PKL - Doubrava 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2024
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2024/05/04 | Smidary, VČHL Smidary | 11 | |
2024/05/05 | Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B) | 11 | |
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | 5 | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | 5 | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | 18 | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 5 | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | 5 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 5 | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | 5 | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | 5 | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 5 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře